דף הבית >> תפריט צדדי >> השירותים שלנו
השירותים שלנו          
 

השירותים שלנו:

 

בקייטרינג אדום אנו מבטיחים לכם שאתם מקבלים את השירות והאיכות הגבוהים ביותר. מעבר לכך, אנו מעוניינים לפרט לכם קצת גם לגבי השירותים שלנו.


אנו פועלים ומספקים קייטרינג בצפון. לאיזה אירוע אתם יכולים להזמין אותנו, אתם שואלים? כאן תוכלו למצוא את המידע אותו אתם מבקשים לדעת.

קייטרינג לחתונות: חשוב לנו מאוד שהחתונה שלכם, שהיא ללא ספק אחד האירועים המשמעותיים בחייכם, תעבור על הצד הטוב ביותר. לצורך כך, אנו משקיעים את כל משאבינו בזמן שאנו מכינים את הקייטרינג לחתונות שלנו. אנו משתמשים אך ורק בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ונותנים לכם את השירות האישי והטוב ביותר שניתן, כדי להקל עליכם כמה שניתן בהפקת האירוע, וכדי שאתם ואורחיכם ייצאו ממנו עם חיוך על הפנים-כמובן, בזכות האוכל המשובח שהם יאכלו מהקייטרינג לחתונות שאנו נספק לכם.

קייטרינג בטבע:  אחת ההנאות הגדולות בחיים היא לאכול אוכל בטבע. בארץ ישראל בכלל, ובצפון הארץ בפרט, יש אזורי חמדה יפהפיים רבים אליהם ניתן להזמין קייטרינג בצפון. אם ברצונכם לערוך אירוע ייחודי בחיק הטבע, תפנו אלינו, ואנו נספק לכם את שירותי הקייטרינג בטבע שלנו. כמו שאנו משקיעים אהבה וזמן בהכנת קייטרינג לחתונות, אנו יכולים להבטיח לכם שנשקיע הכל עבור הקייטרינג בטבע שלכם, כדי שתקבלו אירוע מיוחד שעליו אתם ואורחיכם תדברו זמן רב.


קייטרינג לאירועים פרטיים: אנו לא מוגבלים מבחינת היצע האפשרויות שאנו מספקים לכם. לא משנה כמה ואיזה אירועים תפיקו, אם תרצו להזמין קייטרינג בצפון, אנו נכין לכם קייטרינג לאירועים פרטיים על פי בקשתכם. רוצים לחגוג יום הולדת 90 לסבא בחצר? אולי מסיבת הפתעה לחבר קרוב? ואולי תרצו לערוך אירוע בעסק שלכם? כל סוג אירוע הוא אפשרי מבחינתנו. 
 

שירותי הקייטרינג לאירועים פרטיים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל סוג אירוע שאותו תערכו. נסו אותנו, ולא תצטערו.


 עיצוב: סטודיו פרפר אחסון ובנייה ע"י אלמנט ישראל